Inspirace na dokonalé vánoční dárky pro dámy

Vánoce jsou časem, radosti, štědrosti a klidu. Obdarujte svou milovanou manželku, přítelkyni, maminku či sestru dárkem, který jim bude připomínat, že na ně myslíte a záleží Vám na nich. Nakupte u nás pohodlně do 12.12. a Vaše dárky budete mít doma ještě do Vánoc. Navíc při objednávce nad 3000 Kč poskytujeme dopravu zdarma.

Hledáte také inspiraci pro manžela, přítele, tatínka či bratra? Navštivte stránku věnovanou našemu výběru pro muže

Šperky i pro ty nejnáročnejší

Šperky nejsou hřích - slogan, který je neodmyslitelně spojován s naší firmou. Jsme zastánci toho, že každá žena, či už jde o mladou dívku nebo elegantní dámu má právo být obdarována těmi nejkrásnějšími šperky, aby zvýraznily její výjimečnost a krásu. Šperky jsou tím nejkrásnějším darem pro každou ženu. Nechte se inspirovat jedinečnou briliantovou kolekcí 9999 a dalšími nejžádanějšími šperky. Nabídka je skutečně bohatá.

Elegantní dárek pro manželku / maminku

Manželka a maminka. Dvě nejdůležitější ženy vašeho života. Hledáte pro ně dokonalý vánoční dárek? Nechte se inspirovat a ozdobte jejich zápěstí jedinečnými hodinkami. Dárek, který vykoukne z pedantně zabaleného balíčku provázaného mašlí, bude splňovat požadavky na aktuální design, bude respektovat současné módní trendy, dokonale pozvedne glanc každého outfitu, ve kterém se objeví. Image, luxus, rafinovanost detailů a všudypřítomná smyslnost je samozřejmá.

Hodinky pro nezávislou mladou ženu

Co chce nezávislá mladá žena? Především trendovost a v každém ohledu aktuální vzhled. Naše vánoční inspirace najdete na stránkách fashion magazínů, v šatnících módních blogerek a svou popularitu naplno ukazují i na sociálních sítích. Jsou tím, po čem touží každá žena, která si potrpí na zvučných značkách a ráda se pochlubí novými věcmi svým kamarádkám.

Inspirovat se můžete také podle jednotlivých stylů, které neodmyslitelně patří k ikonickým módním značkám. Vybrali jsme pro Vás výběr toho nejlepšího:

Pro Vaši malou princeznu

I malé princezny potěší krásný šperk. Například v podobě náušnic, náramků, přívěsků či prstýnků, které se velmi často stávají šperkem, který se dědí z generace na generaci. Šperky, které jsou krásně barevné, rozzáří každý den Vaší dcerce úsměv na její tváři.

Nebo si vyberte z naší kolekce Key Moments. Tento dětský trendy náramek se bude na ruce vaší malé princezny doslova vyjímat. Decentní ocelový šperk oživuje jedinečný nápis - "Princess", "Pretty girl" nebo "Love You", který za Vás řekne vše!

Bezplatná rezervace na prodejny

14 dní na vrácení zboží

Garance originality zboží

Výhodný Klenoty klub

Exkluzivní prodejce

šperků

Jsme největší prodejce šperků a hodinek v Česku.

Přidej se do našeho

Klubu

  • Slevové poukazy
  • Klubové ceny
  • Množství dalších výhod