REZERVACE ZBOŽÍ

Nákup zboží prostřednictvím služby „Rezervace zboží“ na internetových stránkách společnosti Klenoty Aurum znamená převedení vybraného zboží do zákazníkem určené kamenné prodejny Klenoty Aurum (v případě jeho nedostupnosti na této prodejně) a rezervaci vybraného zboží v dané prodejně po dobu maximálně 5ti pracovních dnů. V případě, že zákazník využije provedenou rezervaci zboží, tj. dostaví se ve stanovené lhůtě na vybranou prodejnu, je zcela na jeho volném uvážení, zda si zboží po jeho prohlédnutí a vyzkoušení na prodejně zakoupí nebo ne. Případný nákup tohoto zboží tak zákazník uskuteční klasickým způsobem pro prodej zboží v kamenné prodejně za přítomnosti stran a s platbou v hotovosti nebo platební kartou nebo s pomocí jiných platebních prostředků (dárkové poukazy, dárkové karty) a s okamžitým osobním odběrem vybraného zboží.

S ohledem na dané, společnost Klenoty Aurum upozorňuje na skutečnost, že v případě využití shora popsané služby „Rezervace zboží“ se tedy nejedná o nákup zboží přes její internetový obchod (tj. nevztahují se na něj ustanovení Všeobecných obchodních podmínek pro internetový obchod, Reklamační řád pro e-shop), ale tento se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, o prodeji zboží v obchodě, jako i souvisejícími právními předpisy.

Přeposlání mezi prodejnami (v případě nedostupnosti objednaného zboží na cílové prodejně) může trvat 3-4 pracovní dny. Jakmile je rezervace připravena k vyzvednutí, prodejna informuje zákazníka prostřednictvím telefonátu, emailu nebo sms zprávy.