Legendární krokodýl vznikl z přezdívky svého zakladatele, tenisty Reného Lacoste, který svou dravost z kurtů přenesl na pole módy, kde vítězí dodnes. Zelený dravec je symbolem elegance a komfortu. Značka Lacoste předbíhá dobu svými originálními nápady, které evokují svěžest a pocit svobody. Kvalita, preciznost a stylový design jsou poznávacími znameními této ikony ve světě módy.

Pánské hodinky Lacoste

Pokud máte rádi originalitu spojenou s tradicí, tak vaše ruka musí sáhnout po netradičně tradičních pánských hodinkách Lacoste. Tento módní doplněk s osobitým stylem je jen pro opravdové aligátory. Umění, vytrvalost a vítězství - to vystihuje muže, který se rozhodne pro hodinky Lacoste. Staňte se vítězem na poli módního vkusu.

Více produktů

Dámské hodinky Lacoste

Nápaditost, hravost, jednoduchost a elegance - to vše se spojuje v dámských hodinkách Lacoste. Vsaďte na originální módní doplněk, který využijete v každém ohledu a při jakékoliv příležitosti. Přestaňte se skrývat a ukažte svůj dravý sexappeal i eleganci. Světoznámý krokodýl vám v tom skvěle pomůže.

Více produktů


Exkluzivní prodejce

šperků

Jsme největší prodejce šperků a hodinek v Česku.

Přidej se do našeho

Klubu

  • Slevové poukazy
  • Klubové ceny
  • Množství dalších výhod

Inspirace z Instagramu