Tommy Hilfiger je oslavou klasického amerického stylu pro uhlazené pány i emancipované ženy. První kousek s nezaměnitelnou ozdobou vlajky spatřil světlo světa v roce 1985. Miliony fanoušků této značky po celém světě dnes dávají jasně najevo, že Tommy to s módou zvládá bravurně.

Pánské hodinky Tommy Hilfiger

Můžete se snažit vypadat nenápadně. Hodinky Tommy Hilfiger vás však prozradí. Preciznost do nejmenšího detailu spočine na ruce puntičkáře jako dokonalý dílek skládačky. Hodinky pro pány vás doprovázejí vaším organizovaným dnem.

Více produktů

DÁMSKÉ HODINKY TOMMY HILFIGER

Organizér v kabelce, čistá mysl a přesně cílené kroky. Víme, že máte slabost pro harmonii v životě. Hodinky Tommy Hilfiger toho chtějí být součástí.

Více produktů

Dámské náramky Tommy Hilfiger

Zpestřete si chvíle, které vám život nabízí malými radostmi. Co tak oživit zápěstí? Myšlenka náramků spočívá v detailním propracování, které se navenek jeví jako jednoduchá estetika. I proto je skvělou třešničkou na dortu k hodinkám Tommy Hilfiger, které efektně doplní.

Více produktů

Pánské náramky Tommy Hilfiger

Pokud váš šatník touží po nevšedních doplňcích, náramek Tommy Hilfiger s elegancí zaoceánského stylu je správnou volbou. S vaším novým společníkem bude každý den americkým snem. Ukažte světu, že umíte ocenit prvotřídní design a kvalitu.

Více produktů

Dámské prsteny Tommy Hilfiger

Za své úspěchy můžete děkovat i svým rukám. Odměňte je cenností, na kterou budou s obdivem pohlížet vaši známí. Poutavé provedení prstenů Tommy Hilfiger vám navíc dodá punc moderní ženy s vysokými ambicemi.

Více produktů

Náušnice Tommy Hilfiger

Minimalistická pestrost. I tak by se dal pojmenovat úkaz, který dokáže vytvořit jen dílna talentovaného designéra Tommy Hilfiger. Jasný lesk náušnic spolu s rozmanitostí tvarů a barev dokazuje neutuchající fantazii jejich tvůrce. Zazařte.

Více produktů

Dámské náhrdelníky Tommy Hilfiger

Vzrušujícími okamžiky v životě vás provedou náhrdelníky Tommy Hilfiger. Nechte se inspirovat čistými liniemi, které vám přinesou nové zážitky. Nonšalantnost a elegance ukrytá v náhrdelnících dodá něžný půvab každé dámě.

Více produktů

Dámské řetízky Tommy Hilfiger


Více produktů

Pánské náhrdelníky Tommy Hilfiger

Je jedno, zda právě podáváte sportovní výkony, nebo jste na setkání s obchodním partnerem. Náhrdelník Tommy Hilfiger vám dodá potřebný impuls v každém bodě strategie. Ležérnost vám sluší, nebojte se proto kombinovat.

Více produktů

Manžetové knoflíčky Tommy Hilfiger

Neodmyslitelnou součástí pánského outfitu jsou manžetové knoflíčky. Tommy Hilfiger při jejich tvorbě myslí na to, jak se jejich nositel po ranním tréninku obléká do uhlazeného saka. Vyjádřete svého sportovně elegantního ducha prostřednictvím nápaditého designu manžetových knoflíčků.

Více produktů


Exkluzivní prodejce

šperků

Jsme největší prodejce šperků a hodinek v Česku.

Přidej se do našeho

Klubu

  • Slevové poukazy
  • Klubové ceny
  • Množství dalších výhod

Inspirace z Instagramu