Neobyčejně jasné krystaly naplno rozzáří krásu každé ženy. Pestrá paleta barev, provedení i velikostí vám dovolí vyjádřit se po svém. Šperky a hodinky Swarovski jsou příkladem špičkové řemeslnické práce s více než stoletou historií. Rakouská preciznost snoubená se smyslem pro estetiku vytvořila celosvětové synonymum neobyčejné zářivosti a výjimečné krásy.

Dámské hodinky Swarovski

Dodejte svému zápěstí ženský půvab a jas s nadčasovými hodinkami Swarovski. Procházejte ulicemi jako jasná hvězda, s rukama zahalenýma do krystalů. Srdcem hodinek je strojek nejvyšší švýcarské kvality, který vás neustále provází s maximální přesností.

Náušnice Swarovski

Vstávejte do dne s očekáváním, jaké dary si pro vás dnešek připravil. Udělejte radost sobě, nebo obdarujte někoho jiného. Zářivé momenty s náušnicemi Swarovski stojí za sdílení s těmi nejbližšími.

Více produktů

Náhrdelníky Swarovski

Nadčasovost náhrdelníků Swarovski spočívá ve stále nových kolekcích připravených vyhovět i náročným. Nezáleží na tom, zda hledáte třpytivého společníka na večerní procházky nebo rozzařující krásu přes pracovní den. Tajemství křišťálového umění naplno vyhoví každé potřebě a chuti.

Více produktů

Náramky Swarovski

Horlivost vyzařující z každého dílku Swarovski je výsledkem precizní ruční práce. V mistrovsky zvládnutých oslnivých detailech náramků Swarovski objevíte pokaždé jiný odlesk. I proto si je zamilujete nastokrát.

Více produktů

Psací potřeby Swarovski

Nemusíte snít, abyste se cítili jako v krystalovém světě. Swarovski si připravil pochoutku i pro vaše myšlenky. Vyjádřete své kreativní nápady na papír s výjimečně třpytivým perem Swarovski, se kterým je i práce zábavou.

Více produktů


Přidejte se do našeho klubu

Registrace vám nezabere ani 2 minuty a ihned získáte přístup ke skvělým výhodám.

  • 1Slevové poukazy
  • 2Klubové ceny
  • 3Množství dalších výhod