Generální ředitel společnosti Klenoty Aurum Rony Lori dlouho snil o tom, že „každá česká žena by měla vlastnit diamant“. A poháněn tímto snem, přišel s nápadem na diamantové šperky za dostupnou cenu 9 999 Kč. Tato myšlenka se zpočátku jevila nedosažitelně, protože jak bychom mohli mít krásné diamantové šperky za takovou cenu? Nakonec se ale úsilí celého našeho týmu při vytváření řady šperků v této cenové hladině vyplatilo, sen se stal skutečností, a zhmotnila se kolekce 9999!

šperky byly uvedeny na trh v zimě 2017, a celá kolekce byla mimořádně úspěšná. V letošním roce 2018 rozšiřujeme Kolekci 9999 do dalších oblastí. Zůstává klasická řada White, a novinkou budou trendy šperky – Yellow, Color a Black & White. A v čem je tajemství? Abychom tento sen změnili ve skutečnost, pracovali jsme na klíčových oblastech “DESIGN A VÝROBA“.

Prvním krokem bylo získat vhodné návrhy na modely šperků, které vytvářejí zvýšený lesk, budí tak dojem větších kamenů, a přitom stále zůstávají dostupné. Náš tým designérů nakonec sestavil dobře nositelnou každodenní kolekci pro náš trh. Proto pokud se podíváte na šperky z Kolekce 9999, chcete si jeden nejen hned koupit, ale pyšnit se s ním již při cestě z obchodu.

Se správným designem jsme mířili za výrobním partnerem, kterývyužívá nejmodernější technologie pro výrobu šperků. Všechny kusy jsou vyráběny v manufakturách s nejnovějšími stroji z Německa, USA, Itálie a Japonska. Moderní technologie, jakou je například počítačová podpora designu a výroby, nám umožnily minimalizovat výrobní náklady a dosáhnout tak požadovaného výsledku.

Všechny naše výrobky jsou také certifikovány nezávislou laboratoří, která potvrzuje skvělou kvalitu nabízených šperků.

Sleva se vztahuje pouze na celý set /prsten, náušnice, náhrdelník/ z kolekce 9999. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou ani s výkupem zlata protihodnotou. Tímto Vás srdečně zveme k návštěvě našich obchodů, kde můžete kouzlo Kolekce 9999 objevit i Vy.


Přidejte se do našeho klubu

Registrace vám nezabere ani 2 minuty a ihned získáte přístup ke skvělým výhodám.

  • 1Slevové poukazy
  • 2Klubové ceny
  • 3Množství dalších výhod