Italská značka Diesel s logem indiána kmene Cherokee je symbolem divokosti, nezávislosti, síly a nadčasovosti. Neotřelé nápady, kvalitní zpracování, originalita a odvážnost proslavily značku Diesel na celém světě. Zbavte se konvencí, najděte svůj vlastní směr a nebojte se ukázat své extravagantní já.

Pánské hodinky Diesel

Zaujměte své okolí a vyberte si pánské hodinky Diesel, které upoutají svým odvážným a netradičním vzhledem. Vystupte z řady a staňte se jedinečným a rozpoznatelným na první pohled. Elegantní klasika, provokující avantgarda či technokratické chronografy - výběr je na vás. Pokud si potrpíte na originalitu a nezávislost, Diesel prostě nemůžete ignorovat.

Více produktů

Dámské hodinky Diesel

Elegantní italský design a módnost - důvody, pro které jsou mezi ženami dámské hodinky Diesel oblíbené a vyhledávané. Ukažte svou individualitu a neotřelost. Odvážné kombinace tvarů a barev hodinek Diesel jsou pro všechny odvážné ženy, které nechtějí zapadnout.

Více produktů

Pánské náramky Diesel

Ukažte světu, že ve vás dřímá skutečný muž a podtrhněte svou sílu pánskými náramky Diesel.Tento výjimečný kousek nebude jen obyčejným módním doplňkem, ale i symbolem vaší extravagance a drzosti. S náramkem Diesel si získáte respekt vašeho okolí.

Více produktů

Pánské náhrdelníky Diesel

Vsaďte na stylové doplňky a překvapte své okolí jedinečným módním kouskem. Pánské náhrdelníky Diesel jsou vyrobeny z oceli a kůže, které jsou neodmyslitelnou součástí sofistikovaného pánského stylu. Zdůrazněte svou výjimečnost.

Více produktů

Pánské řetízky Diesel

Zatím žádné produkty.

Více produktů


Exkluzivní prodejce

šperků

Jsme největší prodejce šperků a hodinek v Česku.

Přidej se do našeho

Klubu

  • Slevové poukazy
  • Klubové ceny
  • Množství dalších výhod

Inspirace z Instagramu