Den svatého Valentýna neodmyslitelně patří ke svátkům, které nelze opomenout. Již od nepaměti zamilované páry právě v tento den oslavují svojí lásku různými způsoby. Je to také den, kdy se můžete odhodlat projevit své city a přiznat náklonnost k milované osobě. V obou případech se neobejdete bez vkusného valentýnského dárku. Proto jsme si pro Vás připravili výběr šperků pro malou inspiraci.

Briliantová srdíčka

Když se bavíme o dárku pro krásnou ženu, briliantový šperk je jasnou volbou číslo jedna! Pro valentýnskou inspiraci jsme proto pro Vás vybrali srdíčka z Kolekce 9999. Rozhodnout se můžete také pro vkusná briliantová srdíčka na náramku z kolekce Shamballa.

Srdíčka od světových návrhářů

Preferujete značkovou módu před briliantovou klasikou? Nevadí! Právě pro Vás jsme vybrali stylová srdíčka od světoznámých návrhářů Tommyho Hilfigera a Paul Hewitta. Doplnit je můžete náramky Key Moments s romantickými nápisy, které za Vás řeknou vše podstatné.

Pozor! Kromě krásných šperků máme pro Vás ještě jedno malé potěšení! Dne 12.2. - 14.2.2019 totiž pro všechny zamilované zákazníky máme připravenou slevu na nákup až 20%. Sleva platí pro všechny členy klenoty klubu po celé České republice ve všech prodejnách Klenoty Aurum, stejně tak i pro náš e-shop.

Slevu nelze kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou ani s výkupem zlata protihodnotou. Sleva neplatí na produkty značky Mt. Blanc, Festina, Swarovski, kolekci 9999, limitovanou kolekci 14990 Kč, snubní prsteny, opravy, zakázkovou výrobu a dárkové šeky. Sleva se nevztahuje na výměnu zboží. Sleva neplatí pro outletové prodejny.

Rádi nakupujete

Exkluzivní prodejce

šperků

Jsme největší prodejce šperků a hodinek v Česku.

Přidej se do našeho

Klubu

  • Slevové poukazy
  • Klubové ceny
  • Množství dalších výhod

Garance originality zboží

14 dní na vrácení zboží

Bezplatná rezervace na prodejny

Výhodný Klenoty klub