Atmosféra nejsevernějšího dánského města se promítá v hodinkách a špercích Skagen. Nesporná umělecká hodnota je zabalená do čistých tvarů, z nichž vznikají skvosty pro muže i ženy.

Dámské Hodinky Skagen

Jsou místa, kterým minimalismus jednoduše svědčí. Vaše zápěstí je místem pulzující energie, při každé činnosti ho vidíte velmi zřetelně. Vyjádřete vášeň pro pohyb dánskými hodinkami Skagen.

Více produktů

Pánské hodinky Skagen

Jste na správném místě. Skagen je pro pátrače po perfektních hodinkách, které upoutají svým univerzálním využitím. Pánské hodinky s ocelovým či koženým řemínkem jsou díky minimalistickému designu skvělým doplňkem k outfitu na jakoukoliv událost.

Více produktů

Dámské náhrdelníky Skagen

Ten, kdo zná zákony přírody ocení jednoduchost náhrdelníku Skagen. Linie tvarované vlnami moří, se kterými si pohrál měsíční svit, vám přinášejí neobyčejná umělecká díla pro vaše zápěstí.

Více produktů

Pánské náhrdelníky Skagen

Přírodě neporučíte! Namísto soupeření si užívejte pocit volnosti s náhrdelníky Skagen. Dánskými pobřežími inspirovaná díla ukáží přirozenou dominanci za vás.

Více produktů

Dámské náramky Skagen

Umělecký náčrt byl přetvořen v náramky Skagen. Dovyprávění příběhu už  zůstává na vás. Objevte perlu na dně oceánu a dokreslete svou osobnost se zaslouženým klenotem. Pánské a dámské náramky jsou pro ty, kteří si jasně jdou za svými cíli.

Více produktů

Pánské náramky Skagen

Chybí vám něco k hodinkám, nebo jen hledáte originální doplněk? Pánské náramky Skagen připravily pochoutky pro muže, kteří myslí mimo zažitá pravidla. Povyšte svůj styl o moderní náramek Skagen a zůstaňte na výsluní.

Více produktů

Dámské náušnice Skagen

Nechte zpoza svých vlasů zatřpytit současnou inovaci dánského designu. Kouzelně jasný charakter náušnic Skagen si vás podmaní, je naprostým šampiónem v nadčasovosti.

Více produktů

Dámské řetízky Skagen

Zatím žádné produkty.

Více produktů

Dámské prsteny Skagen

Milujete přirozenost? Díky upřímnému rukopisu objevíte v prstenech Skagen severní příchutě. Nemusíte být příznivkyněmi chladných dnů, abyste spolu s prstenem podnítily svou individualitu.

Více produktů

Přívěsky Skagen

Zazařte jako skandinávská obloha. Přívěsky vytvarují na dekoltu skutečně přírodní úkazy. Nebojte se vykročit z davu a ukázat světu originalitu v podobě skvostů Skagen.

Více produktů


Exkluzivní prodejce

šperků

Jsme největší prodejce šperků a hodinek v Česku.

Přidej se do našeho

Klubu

  • Slevové poukazy
  • Klubové ceny
  • Množství dalších výhod

Inspirace z Instagramu