ORIGINÁLNÍ PODEPSANÝ DRES
JAROMÍREM JÁGREM
jako dárek k nákupu jakýchkoliv hodinek
značky Louis Erard
                  Více hodinek zde
   
Již 85 let je společnost Louis Erard neodmyslitelnou součástí historie hodinářství. I když jsme se za tu dobu v mnohém výrazně posunuli, můžete si být jisti, že duch značky Louis Erard nezestárnul ani o den! Toto výročí přímo vybízí k tomu, abychom se ohlédli za dosavadním vývojem a popsali záměry a myšlenky, které jsou již nějakou dobu nedílnou součástí tvorby každého modelu.

Naše síla tkví právě v tom, že nasloucháme svým zákazníkům a reagujeme na jejich zpětnou vazbu. Chtějí hodinky přizpůsobené jejich potřebám, hodinky, které jsou osobité, vysoce kvalitní a které si mohou po finanční stránce dovolit? Mají je mít! Nestalo se tak ze dne na den – vždy jsme si zakládali na tom, že je naším cílem nabízet kvalitně řemeslné zpracované hodinky za přijatelné ceny. Proto je pro nás otázkou cti, abychom nejen tomuto slibu dostáli, ale také jej překonali. A i když nemůžeme přemalovat ulici Fifth Avenue v barvách naší značky a ani zajistit oblečení hvězdám, které se procházejí po červeném koberci v Cannes – tím lépe! Nejedná se o součást prodejní strategie, ale upřímné přesvědčení. Louis Erard zůstává značkou, která je v souladu se svými zákazníky, značkou s osobním přístupem ke každému zákazníkovi a značkou, jejíž ambice jsou přiměřené, dosažitelné, ale velmi reálné.

Značce Louis Erard je sice již 86 let, přesto však nemá jedinou vrásku! Ve skutečnosti se zdá, že značka díky těmto hodinkám, které dokonale zapadají do 21. století, prožívá druhé mládí. Nový impuls, který nám opět umožňuje obnovit podstatu naší filozofie: nabízet výrobky za dostupné ceny. Není pochyb o tom, že se v žádném případě nejedná o obyčejnou filozofii, ale aktivismus zapáleného výrobce hodinek, jehož tajemství zná pouze firma Louis Erard.

Alain Spinedi, generální ředitel

KONTAKT ESHOP

+420 725 208 290

0 ks
Košík: 0
Oblíbené
  • Aktuality
  • Naše prodejny
  • Klenoty Aurum Klub
  • Výkup zlata
  • Kontakt

MOŽNOST REZERVACE

a následné vyzvednutí produktu na prodejně
bez poplatku a nutnosti koupě.

 

GARANCE ORIGINÁLU

Jediný oficiální distributor uvedených značkových hodinek
a šperků pro Českou republiku.

 

DOPRAVA ZDARMA

při nákupu nad 3 000,- Kč.

 

JSME TUZEMSKÁ SPOLEČNOST

se silným zázemím, která na trhu působí 60 let.

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

pro členy Klenoty Klubu.

VÝHODY NÁKUPU

Obchodní značka Klenoty Aurum získala na základě volby
spotřebitelů a následně odborné poroty ocenění

CZECH SUPERBRANDS 2018

 

Titul Superbrands získávají Ti nejlepší z nejlepších,
jež představují absolutní špičku mezi konkurencí

 

Superbrands značka je příkladem EXCELLENCE,
příběhu, který je hodno následovat

SUPERBRANDS 2018