O značkách

CLUSE

24.7.2017 17:03

CLUSE je holandská značka módních hodinek navrhovaných v elegantním minimalistickém stylu. Mají jednoduché linie, prémiovou kvalitu a vyrábějí je zkušení hodináři. Jejich kolekce obsahují nadčasové kousky, které se hodí ke všemu.

více...

SWAROVSKI

4.10.2016 11:36

Hodinky Swarovski, to je spojení renomovaného švýcarského strojku Quartz s nezaměnitelným rukopisem Swarovski krystalů, které udávají nové standardy v moderním designu hodinek tím, že kombinují eleganci a decentní luxus. Z hodinek Swarovski si můžete vybrat od sportovních až po okázalé modely, které vyzařují propracovaností a půvabem. Rafinované hodinky s důrazem na ručně aplikované detaily s krystaly promění jakoukoliv denní dobu a příležitost na něco mimořádného.

více...

BERUCCI

17.4.2016 19:13

Značka hodinek Berucci je naší vlastní značkou, značkou sítě prodejen Klenoty Aurum. Design hodinek je navrhovaný podle dlouholetých zkušeností v souladu s aktuálními módními trendy. Na hodinkách Berucci určitě oceníte atraktivní vzhled s příznivou a jednotnou cenou 1990,- Kč.

více...

ADIDAS

16.9.2015 13:18

Adidas je jedna z nejvýznamnějších a nejznámějších módních značek ve světě sportu as určitostí i jedna z nejpozoruhodnějších svou historií a tradicí. Vznik značky se datuje k roku 1920, kdy její zakladatel Adi Dassler otevřel svou první továrnu na boty. Prvotní idea byla brilantně jednoduchá. Cílem Adiho Dassler bylo vybavit atletů nejlepším a nejkvalitnějším vybavením. Postupem času se linie produktů rozrostla i na hodinky.

více...

CO88

16.9.2015 13:17

CO88 je značkou, která je tvořena ze srdce a inspirovaná elementy přírody. Dokonalá souhra různých materiálů a barev je základem pro každou kolekci šperků CO88. Šperky CO88 jsou navrhované pro ženy, které milují život a oceňují ducha přírody. Každý šperk CO88 má hlubší význam a má schopnost rozzářit každou svou nositelku a obdařit ji kouskem štěstí, což symbolizuje číslo 88. CO88 šperky jsou

více...

DIESEL

16.9.2015 13:16

Vždy originální. Vždy moderní. Sexy. Neokázalý. Toto jsou fenomény značky DIESEL. Hodinky Diesel pocházejí z dílny prestižních italských návrhářů a nesou se v ultramoderním stylu s prvkami retro. Jejich extravagantní design a ležérnost v sobě skrývají špičkové provedení a invenční nápady. Značka DIESEL vznikla před 20 lety a v současnosti je jednou z nejprogresivnějších značek. DIESEL se prodává ve více než 80 zemích na světě, na 10 000 nákupních místech.

více...

DKNY

16.9.2015 13:15

Donna Karan je považována za nejvýznamnější módní návrhářku v USA a zároveň světovou špičku ve svém oboru. Svými módními kolekcemi dobyla New York i svět. Její pohled na módu je střízlivý, racionální a minimalistický. Je nadšenkyně nejen módy a životního stylu ale i interiérového designu, kosmetiky a parfémů. Má množství odvážných plánů jak udělat lidem kolem sebe život krásnější, lepší, snesitelnější. Kolekce hodinek DKNY se vyznačuje

více...

předchozí1 2 3 4

KONTAKT ESHOP

+420 725 208 290

0 ks
Košík: 0
Oblíbené
  • Aktuality
  • Naše prodejny
  • Klenoty Aurum Klub
  • Výkup zlata
  • Kontakt

MOŽNOST REZERVACE

a následné vyzvednutí produktu na prodejně
bez poplatku a nutnosti koupě.

 

GARANCE ORIGINÁLU

Jediný oficiální distributor uvedených značkových hodinek
a šperků pro Českou republiku.

 

DOPRAVA ZDARMA

při nákupu nad 3 000,- Kč.

 

JSME TUZEMSKÁ SPOLEČNOST

se silným zázemím, která na trhu působí 60 let.

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

pro členy Klenoty Klubu.

VÝHODY NÁKUPU

Obchodní značka Klenoty Aurum získala na základě volby
spotřebitelů a následně odborné poroty ocenění

CZECH SUPERBRANDS 2018

 

Titul Superbrands získávají Ti nejlepší z nejlepších,
jež představují absolutní špičku mezi konkurencí

 

Superbrands značka je příkladem EXCELLENCE,
příběhu, který je hodno následovat

SUPERBRANDS 2018