Nová kolekce šperků a hodinek Tommy Hilfinger

Do módy se opět vracejí hodinky ve zlaté barvě. Hodinky, které jsou vidět, jsou podle módních návrhářů momentálně nejvíc IN. Elegantní zpracování hodinek s decentním ciferníkem, který lemují ve spodní a horní části třpytivé kamínky.

VÍCE ZDE

Dámské náušnice zdobené logem Tommy Hilfiger, vyrobené z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. Kruhové náušnice se staly módním doplňkem v 80. letech a nyní se opět vracejí do módy. Moderní kruhové náušnice se hodí k jakémukoliv outfitu.

VÍCE ZDE

Klasický styl pánských hodinek obohacen modrým ciferníkem, doplněný logem Tommy Hilfiger. Pánské hodinky už nejsou jen ukazatelem času, staly se součástí pánské image. Tento model hodinek se hodí na schůzky, do práce i na společenské večírky.

VÍCE ZDE

Výrazný osobitý náhrdelník, střední délky vynikne na vašem krku a opticky vám ho nezatíží. Délku si můžete zvolit samy podle vašeho outfitu, nejdelší volitelná délka je 50 cm.

VÍCE ZDE

Tommy Hilfiger přináší i sportovní vzhled pánských hodinek. S multifunkčním číselníkem a s pouzdrem z ušlechtilé oceli. Hodinky jsou skvělým doplňkem pro sportovní nadšence ke každodennímu nošení.

VÍCE ZDE

Dalšími skvělými šperky, které nám Tommy Hilfiger přináší je náhrdelník, náramek a náušnice se srdíčky.

Náušnice jsou o délce 38 mm a náhrdelník 45 cm.

Jemné zpracování šperků s romantickými srdíčky hodící se ke každodennímu nošení. Šperky jsou také vhodným dárkem pro Vaše milované.

ALL TH