Plňte si své sny. Důvěřujte jim, protože znají správný směr. Jestli máte pocit, že vám stále něco chybí, Michael Kors zná odpověď. Doplňte dílky skládačky o kousek MK a ukažte světu, že s módou dokážete zacházet precizně.

Dámské hodinky Michael Kors

Dámské hodinky Michael Kors Vlastnit celý svět je náročná mise. S hodinkami Michael Kors k tomu však budete mít blízko. Eklektické prvky, které doplňují nadčasový design ciferníku vám obepnou zápěstí, jako byste cítily dotek ruky umělce. Zastavte čas a vychutnejte si moment slávy s hodinkami Michael Kors.

Více produktů

Pánské hodinky Michael Kors

Ukažte světu prestiž. Hodinky Michael Kors nejsou pro každého. Výrazné detaily spolu s výborným technickým propracováním patří na ruku skutečného znalce módy.

Více produktů

Dámské náhrdelníky Michael Kors

Módní znalci vědí, že cesta ke kráse vede přes propracované detaily. V náhrdelnících Michael Kors je efekt lehké ležérnosti spojen s elegancí v konzistentní dílo, které jasně určuje touhy nositelky. Na vše nevyslovené je tady Michael Kors.

Více produktů

Dámské náramky Michael Kors

Luxusní životní styl už nemusíte skrývat. Nechte se doprovázet svým významným dnem. Vstávejte sebevědomě, vykračujte sebevědomě, usínejte sebevědomě. S náramky Michael Kors vám to prostě sluší.

Více produktů

Dámské náušnice Michael Kors

Jak se máte? S náušnicemi Michael Kors vždy výjimečně. Nezáleží na tom, zda se procházíte po parku se svým miláčkem, připravujete chutnou večeři nebo se postavíte před své obchodní partnery. Lesk náušnic Michael Kors povznese vaši osobnost v každé situaci.

Více produktů

Dámské prsteny Michael Kors

Půvab v každém pohybu. Jděte svou cestou, ukažte radost z vítězství, prsteny Michael Kors jsou tu pro ambiciózní ženy. Dotek luxusu přeměněný ve zdánlivě nenápadný doplněk.

Zatím žádné produkty.

Více produktů


Exkluzivní prodejce

šperků

Jsme největší prodejce šperků a hodinek v Česku.

Přidej se do našeho

Klubu

  • Slevové poukazy
  • Klubové ceny
  • Množství dalších výhod

Inspirace z Instagramu