Inspirace designérům z Louis Erard našeptává vždy, když nastane modrá hodina. Když slunce večer zapadne za horizont a svět se zbarví do modra. Nostalgie ale nepatří do filozofie značky, sentiment a staromódnost přenechala minulosti. Dnes si v Louis Erard zakládají na produktech, které jsou exkluzivní, vkusné a odolné.

Pánské hodinky Louis Erard

Hodinky Louis Erard, to je jednota vyspělé hodinářské technologie, řemeslné tradice a delikátní ruční práce. Každé hodinky jsou stoprocentně originálním produktem, jenž nese otisk zručných dlaní svého designéra. Žádný detail neunikne zkušenému oku, a tak nesou hodinky Louis Erard opravdový punc dokonalosti.

Je standardem, že nové kolekce hodinek Louis Erard přichází v limitovaných edicích, což z nich dělá vysoce exkluzivní zboží. Na mimořádnosti přidávají i unikátní detaily. Přes průhledné zadní sklíčko hodinek lze pozorovat neúnavný mechanizmus hodinek. Chronograf dodává hodinkám luxusní, typicky pánský vzhled. Zajímavé jsou také indexy vybraných ciferníků, indikující fáze měsíce nebo řemínky s krokodýlím vzorem.

Více produktů

Dámské hodinky Louis Erard

Více produktů


Exkluzivní prodejce

šperků

Jsme největší prodejce šperků a hodinek v Česku.

Přidej se do našeho

Klubu

  • Slevové poukazy
  • Klubové ceny
  • Množství dalších výhod

Inspirace z Instagramu