Instashop

⌚️ Je to tu! Sleva 25% na vybrané modely hodinek pro členy Klenoty Klubu. Platí od 1.7 do vyprodání zásob. Zaregistrujte se ještě dnes a využívejte členské výhody. 

*Slevu nelze kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou ani s výkupem zlata protihodnotou. Neplatí na produkty značky Mt. Blanc, Festina, Swarovski, Armani Exchange, Jaguar, Diesel, kolekci SIMONA, snubní prsteny, opravy, zakázkovou výrobu a dárkové karty. Sleva se nevztahuje na výměnu zboží. 

Sleva neplatí pro outletové prodejny. Platí pouze pro členy Klenoty Klubu (i nově registrované).

#sleva #klenoty #sperky #klenotyaurum #hodinky #akce

klenotyaurumcz

⌚️ Je to tu! Sleva 25% na vybrané modely hodinek pro členy Klenoty Klubu. Platí od 1.7 do vyprodání zásob. Zaregistrujte se ještě dnes a využívejte členské výhody. *Slevu nelze kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou ani s výkupem zlata protihodnotou. Neplatí na produkty značky Mt. Blanc, Festina, Swarovski, Armani Exchange, Jaguar, Diesel, kolekci SIMONA, snubní prsteny, opravy, zakázkovou výrobu a dárkové karty. Sleva se nevztahuje na výměnu zboží. Sleva neplatí pro outletové prodejny. Platí pouze pro členy Klenoty Klubu (i nově registrované).

Otevřít na Instagramu