Klenoty Aurum představují svoji novou ambasadorku

Úspěšná sportovkyně, která si i pro medaile z olympijských her či Světového poháru běhá perfektně upravená, byla jasnou volbou. Je totiž ztělesněním síly, píle, smyslu pro disciplínu, které se však skrývají za křehkou krásou, říká jednatel společnosti Klenoty Aurum Rony Lori.

Právě Gabrielinu jemnou ženskost oslavuje její první kampaň pro Klenoty Aurum. Zatímco většinou ji známe se silnými černými linkami kolem očí a často i výrazně nalíčenými rty, tentokrát si užijete její přirozenost. Tu zvěčnil věhlasný fotograf Braňo Šimončík, se kterým Klenoty Aurum spolupracovali již na třetí kampaňi. Produkce se ujalo studio Cash Only a výsledek je skvělý!

“Od toho focení se líčím úplně jinak a mnohem jemněji. Přirozený look jsem si doslova zamilovala a cítím se v něm velmi dobře,” říká Gabriela Koukalová. Kampaň jakoby mapovala celý den, který by tahle kráska mohla prožít: rozcuchaná v oversized triku po ránu, za dámu v trenčkotu a s byznys hodinkami, v džínách a s drobnými řetízky na volný čas, ale i v luxusním prádle nebo oděná jen do spousty diamantů.

Nahé líčení krásně zvýraznilo půvabné pihy, dodalo šmrnc zrzavým vlasům. Její dokonalá, jako by sluncem políbená pleť působí svěže a vypadá skvěle jak k večerním šatům a šperkům, tak i k lehce rockerskému looku, který si Gábina během focení vyzkoušela.

V rámci spolupráce s Klenoty Aurum ji však čeká ještě jedna novinka: Po roli modelky si vyzkouší také roli designérky. Co to bude? To se nechte překvapit! Přihlašte se na odběr novinek a budeme Vás informovat jako první!