Klenoty Aurum představují svoji novou ambasadorku. Stává se jí silná a stylová žena, zpěvačka Dara Rolins.

Hvězda šoubyznysu, úspěšná popová zpěvačka a krásná žena, která má svůj styl a svojí hudbou, ale i svými slovy a svým životním stylem na sociálních sítích každý den inspiruje statisíce fanoušku. "Šperky mám velice ráda, ráda je nosím, proto jsem na tuto nabídku hned řekla ano,"  říka o nové spolupráci Dara Rolins.

Hvězda šoubyznysu, úspěšná popová zpěvačka a krásná žena, která má svůj styl a svojí hudbou, ale i svými slovy a svým životním stylem na sociálních sítích každý den inspiruje statisíce fanoušku. "Šperky mám velice ráda, ráda je nosím, proto jsem na tuto nabídku hned řekla ano," říka o nové spolupráci Dara Rolins.

HVĚZDNÝ TÝM

Není proto divu, že kampaň pro Klenoty Aurum byla Daře ušita na míru. Její půvabná tvář nepotřebuje příliš líčení, a tak vizážistka Margita Skřenková vytvořila velmi přirozený look. Vlasový mág Martin Tyl nechal vyniknout jejím čerstvě zkráceným vlasům. Styling v podání Lenky Kermes byl uhlazený, aby hlavní roli hráli šperky, nicméně cool a s trochou rocku. Vše se odehrávalo v renomovaném fotostu-diu pod taktovkou Patrika Bureše, který pro Klenoty Aurum zajišťuje již několikátou kampaň.

“Odvážnou, ale zároveň velmi ženskou kampaň fotil Branislav Šimončík, který spolupracuje s předními módními časopisy, jako je Elle nebo český i portugalský Vogue. Myslím, že tato jména jsou důkazem, že se v nové kampani rozhodně bude na co dívat,” říká generální ředitel firmy Klenoty Aurum Rony Lori.

"Tým byl tedy opravdu hvězdný, přesto se pracovalo v příjemné atmosféře: “Jen zasvěcený si umí představit, kolik času a příprav stojí za jedinou fotkou. A když navíc fotíte celý den, celou kampaň jako my, záchranit to může jen pohoda na place. Cítím příjemnou euforii, když se mi podaří den, jako byl tenhle, ve společnosti tak talentovaných a milých lidí,” pochvalovala si Dara Rolins.