Klenoty Aurum představují svoji novou ambasadorku. Příští dva roky bude naši značku reprezentovat královna českého biatlonu Gabriela Koukalová.

 

Úspěšná sportovkyně, která si i pro medaile z olympijských her či Světového poháru běhá perfektně upravená, byla jasnou volbou. Je totiž ztělesněním síly, píle, smyslu pro disciplínu, které se však skrývají za křehkou krásou, říká jednatel společnosti Klenoty Aurum Rony Lori.

 

Právě Gabrielinu jemnou ženskost oslavuje její první kampaň pro Klenoty Aurum. Zatímco většinou ji známe se silnými černými linkami kolem očí a často i výrazně nalíčenými rty, tentokrát si užijete její přirozenost. Tu zvěčnil věhlasný fotograf Braňo Šimončík, se kterým Klenoty Aurum spolupracovali již na třetí kampaňi. Produkce se ujalo studio Cash Only a výsledek je skvělý!

 

Oslava přirozenosti

“Od toho focení se líčím úplně jinak a mnohem jemněji. Přirozený look jsem si doslova zamilovala a cítím se v něm velmi dobře,” říká Gabriela Koukalová. Kampaň jakoby mapovala celý den, který by tahle kráska mohla prožít: rozcuchaná v oversized triku po ránu, za dámu v trenčkotu a s byznys hodinkami, v džínách a s drobnými řetízky na volný čas, ale i v luxusním prádle nebo oděná jen do spousty diamantů.

 

Nahé líčení krásně zvýraznilo půvabné pihy, dodalo šmrnc zrzavým vlasům. Její dokonalá, jako by sluncem políbená pleť působí svěže a vypadá skvěle jak k večerním šatům a šperkům, tak i k lehce rockerskému looku, který si Gábina během focení vyzkoušela.

 

Vlastní šperk

V rámci spolupráce s Klenoty Aurum ji však čeká ještě jedna novinka: Po roli modelky si vyzkouší také roli designérky. V druhé polovině roku totiž Gabriela Koukalová navrhne pro Klenoty Aurum vlastní šperk. Slavnostně ho představí koncem roku.

4.4.2018 09:51

KONTAKT ESHOP

+420 725 208 254

0 ks
Košík: 0
Oblíbené
  • Aktuality
  • Naše prodejny
  • Klenoty Aurum Klub
  • Výkup zlata
  • Kontakt

MOŽNOST REZERVACE

a následné vyzvednutí produktu na prodejně
bez poplatku a nutnosti koupě.

 

GARANCE ORIGINÁLU

Jediný oficiální distributor uvedených značkových hodinek
a šperků pro Českou republiku.

 

DOPRAVA ZDARMA

při nákupu nad 3 000,- Kč.

 

JSME TUZEMSKÁ SPOLEČNOST

se silným zázemím, která na trhu působí 60 let.

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

pro členy Klenoty Klubu.

VÝHODY NÁKUPU

Obchodní značka Klenoty Aurum získala na základě volby
spotřebitelů a následně odborné poroty ocenění

CZECH SUPERBRANDS 2018

 

Titul Superbrands získávají Ti nejlepší z nejlepších,
jež představují absolutní špičku mezi konkurencí

 

Superbrands značka je příkladem EXCELLENCE,
příběhu, který je hodno následovat

SUPERBRANDS 2018